Afbeelding

Dave Kuijer van R. van der Wijst Transport uit Zeeland kanshebber op eretitel Mooiste Truck van Nederland

Zeeland 3.086 keer gelezen

ZEELAND/OSS - Het zijn spannende tijden voor vrachtwagenchauffeur Dave Kuijer uit Oss, in dienst bij R. van der Wijst Transport uit Zeeland. Zijn vrachtwagen maakt kans om op het Profile Truckstar Festival in Assen verkozen te worden tot Mooiste Truck van Nederland.

Op het Profile Truckstar Festival, dit jaar op 27 en 28 juli, vindt traditiegetrouw de finale plaats van De verkiezing van de Mooiste Truck van Nederland. Het Profile Truckstar Festival is het grootste transportevenement in Europa. Het TT Circuit van Assen staat een weekend vol met ruim 2.300 vrachtwagens.

De 24 finalisten voor De verkiezing van de Mooiste Truck van Nederland zijn gekozen door de lezers van het organiserende magazine Truckstar. De trucks zijn verdeeld over acht categorieën, zoals gekoeld vervoer, speciale voertuigen en zeecontainertransport. In elke categorie kozen de lezers drie trucks. De 24 genomineerde vrachtwagens krijgen een prominente plek op het festivalterrein.

Alle vrachtwagens zijn werkauto’s waar dagelijks mee gereden wordt. Dat neemt niet weg dat elke vrachtwagen door zijn eigenaar en chauffeur voor het weekend in perfecte staat wordt gebracht. Gebruikssporen worden zoveel mogelijk weggewerkt. Het komt regelmatig voor dat een truck of een trailer kort voor het festival nog even naar de spuiter gaat en dat het interieur ook nog helemaal onder handen genomen wordt. Vanzelfsprekend wordt er van binnen en buiten gepoetst tot in de perfectie. 

Een vakjury bepaalt tijdens het festivalweekend welke truck de mooiste wordt. Op zondagmiddag wordt dat bekendgemaakt voor de volgepakte hoofdtribune.

Tot de genomineerde trucks behoort de auto van Dave Kuijer uit Oss. Hij neemt deel in de categorie Geconditioneerd Vervoer. De wagen maakt dus kans op de eerste plek in die categorie; daarnaast maakt hij kans op de algehele overwinning.

Meer info op www.truckstar.nl/festival .

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Levensloopbestendig wonen in een monumentaal gebouw met fijne buren? Het kan op de Generaal de Bonskazerne in Grave Grave 15 uur geleden
Afbeelding
Geen treinen tussen Oss en Nijmegen na aanrijding 112 17 uur geleden
Afbeelding
Jill en Roel uit ‘t Oventje starten actie om hun kinderen Loet (6) en Marie (3) zo lang mogelijk thuis te laten wonen Zeeland 17 uur geleden
Afbeelding
De Klapper viert 50-jarig bestaan met receptie Schaijk 29 jul, 17:18
Afbeelding
Ad Arma exposeert in het Kunstkerkje van Velp Velp 29 jul, 17:11
Afbeelding
Kinderbouwweek Grave zoekt materialen voor jubileumeditie Grave 29 jul, 17:00

Uit de krant