
Jade van der Linden voert met GroenLinks-PvdA huis aan huis campagne in ‘haar’ Ravenstein
Ravenstein 1.145 keer gelezenRAVENSTEIN - De campagne voor de Tweede Kamer verkiezingen draait inmiddels op volle toeren. Partijen gaan massaal de straat op om kiezers te overtuigen en lijsttrekkers zijn niet van de radio en televisie af te slaan om hun ideeën te laten horen. Enkele tientallen leden van GroenLinks-PvdA gingen zaterdag de straten van Ravenstein in om de inwoners van het stadje te vertellen over de ideeën van de fusiepartij-in-wording.
Ze hadden daarbij hun belangrijkste troef meegenomen. Jade van der Linden (28) komt uit het stadje aan de Maas en is verkiesbaar op 29 oktober. Ze ging samen met de andere leden huis aan huis langs de deuren om met inwoners in gesprek te gaan en ze te voorzien van informatie over de ideeën van GroenLinks-PvdA.
Van der Linden hoopt dat haar partij tijdens de verkiezingen de grootste gaat worden en dat er na de verkiezingen een stabiele coalitie komt die het land vooruit gaat helpen. “Er is heel veel stilstand, de problemen van mensen zijn eigenlijk helemaal niet opgelost door het afgelopen kabinet en coalitie dus het is echt tijd voor verandering,” zo stelt Van der Linden. “Ik maak me echt zorgen over de luchtkwaliteit. De lucht die we inademen is ongezond, ons water is vervuild. Je ziet overal heel veel vertraging, ook met bijvoorbeeld het bouwen van woningen. Ik wil echt zorgen dat we er samen de schouders onder gaan zetten”.



























