
Een herfst vol theater - Column Jan Wouda
Column 70 keer gelezenDe dagen worden langzaam korter, de bladeren verkleuren en buiten wordt het steeds frisser. De herfst is nu echt begonnen. En eerlijk is eerlijk: dat is misschien wel hét seizoen om lekker het theater in te duiken. Even ontsnappen aan de regen en kou en je laten meevoeren door muziek, bijzondere verhalen en volop spektakel. Ook de komende tijd valt er bij Markant weer genoeg te beleven!
Tap Factory
Spectaculair, ritmisch en vol energie: Tap Factory brengt hiphop, acrobatiek, urban tapdans, live percussie en comedy samen in een stoere fabriekshal. Met spectaculaire stunts, humor en een aanstekelijke energie verovert de show al bijna vijftien jaar podia over de hele wereld. Een voorstelling waarbij stilzitten haast onmogelijk is! Deze adembenemende voorstelling is op 14 november te zien in Markant.
Daddy Cool Turns 50
50 jaar na de wereldhit Daddy Cool komen de iconische discoklanken van Boney M. opnieuw tot leven. In Daddy Cool Turns 50 brengen een liveband en 3 topvocalisten hits als Rasputin, Rivers of Babylon, Sunny en natuurlijk Daddy Cool. Beleef 21 november deze feestelijke ode aan het gouden discotijdperk, vol energie, herkenning en 70’s vibes.
Tosca
Op 26 november komen liefde, passie en verraad samen in Puccini’s meeslepende opera Tosca. Francis van Broekhuizen schittert in de titelrol en brengt samen met de Ukraine Chamber Opera het aangrijpende verhaal tot leven. Met haar krachtige stem, iconische aria’s en de dramatische muziek van Puccini belooft Tosca een intense opera-avond te worden die je bij de keel grijpt.
Titanique
Titanic, maar dan zoals je ’m nog nooit hebt gezien! In de internationale hitsensatie Titanique vertelt Céline Dion ‘herself’ wat er écht gebeurde op het wereldberoemde schip. Verwacht een hilarische mix van glitter, drama, vocaal geweld en grote hits als My Heart Will Go On en All By Myself. Een over de top musical vol knetterende humor en tranen van het lachen. Op 9 én 10 december is deze over de top musical te zien in Markant.
Tickets zijn nog beschikbaar en online te reserveren via markantmaashorst.nl,0413-230230 of aan de balie van het Informatiepunt.
Jan Wouda, directeur Markant Theater Maashorst



















