Afbeelding

Sfeervolle middag vol jazz en flamenco in Reek

Reek 142 keer gelezen

REEK – Gitarist Alessio Rooders en zangeres Suzanne van der Linden verzorgen zondag 4 oktober om 15 uur een gratis toegankelijk middagconcert aan de Mgr. Borretstraat 5 in Reek. Het duo heeft lokale wortels: Suzanne werd geboren in Herpen en Alessio in Oss.

Bezoekers kunnen rekenen op een sfeervol en gevarieerd programma waarin gypsy jazz en swing worden gecombineerd met jazzstandards, Franse en Zuid-Europese muziek en invloeden uit de flamenco. Alessio is professioneel gitarist en studeerde af aan het conservatorium Codarts Rotterdam, waar hij zich specialiseerde in flamencogitaar. Samen met de zang van Suzanne ontstaat een intieme muzikale bezetting waarin stem en gitaar centraal staan.

Het concert vindt plaats op het terrein van een monumentaal pand en krijgt bewust een kleinschalig karakter. Er zijn ongeveer 60 zitplaatsen beschikbaar. Voor bezoekers staan koffie en thee klaar en er is een toilet aanwezig.

De toegang is gratis. Na afloop kan een vrijwillige bijdrage worden gegeven voor de muziek en gemaakte onkosten. Tijdens het optreden worden tevens video-opnames gemaakt voor promotionele doeleinden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
College van B en W Maashorst hijst SDG-vlag Maashorst 34 minuten geleden
Afbeelding
Bijzondere boekenpakketten over geschiedenis van Grave Grave 37 minuten geleden
Afbeelding
Sfeervolle middag vol jazz en flamenco in Reek Reek 1 uur geleden
Afbeelding
Inwonersavond over toekomstig dorpshuis Velp op 6 oktober Velp 2 uur geleden
Afbeelding
Expositie Ravensteinse Fotodagen: kleur bekennen in Garnizoenskerk Ravenstein 2 uur geleden
Afbeelding
Teun en Bart Derks en afzwaaiend prinses Nicole te gast in Zondagcafé Schaijk Schaijk 2 uur geleden

Uit de krant