Afbeelding

Auto botst met trein in Huisseling; bestuurder overleden

Ravenstein 3.733 keer gelezen

HUISSELING - Huisseling werd vrijdagochtend opgeschrikt door een ernstig spoorwegongeval aan de Beving. Rond 9.20 uur kwam een auto op de spoorwegovergang in botsing met een aankomende trein. Door de zware klap kwam de bestuurder van de auto om het leven. Hulpdiensten werden groots gealarmeerd en kwamen massaal ter plaatse, waaronder brandweer, politie, ambulance en een traumahelikopter. (foto’s: Siem Breunese/SQ Vision)

Volgens de eerste informatie stak de automobilist de spoorwegovergang over toen het misging. De oorzaak van het ongeval is nog onbekend en wordt onderzocht. Een politiewoordvoerder bevestigt het overlijden van de bestuurder. “We delen eventueel meer als we verder onderzoek hebben kunnen doen.”

Het treinverkeer tussen Wijchen en Oss is na het ongeval stilgelegd. De verwachting is dat deze stremming nog tot ongeveer 12.30 uur duurt. De omgeving van de overweg is afgezet om de hulpdiensten ruimte te geven voor hun werkzaamheden en voor het sporenonderzoek. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant