Afbeelding
SeventyFour

Voetjes van de vloer tijdens dansavond in De Pas

Algemeen 127 keer gelezen

HEESCH – Dansliefhebbers van 50 jaar en ouder kunnen iedere tweede vrijdag van de maand terecht voor een gezellige dansavond in Gemeenschapshuis De Pas in Heesch.

Diskjockey René van Schayk zorgt voor passende dansmuziek, waarbij onder meer de foxtrot en wals aan bod komen. Ook bezoekers die liever naar de muziek luisteren en andere dansliefhebbers ontmoeten, zijn welkom.

De zaal opent om 20 uur. De entree bedraagt 3 euro per persoon per avond. Een danspartner meenemen is niet noodzakelijk.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Sing and Support brengt ruim 2.000 euro op voor KWF Ravenstein 43 minuten geleden
Afbeelding
Nederlandse titels voor handboogschutters Britt en Tom Schaijk 47 minuten geleden
Afbeelding
Volop herfst tijdens wandeling door de Maashorst Maashorst 50 minuten geleden
Afbeelding
WoonWeekend bij Nidum: twee dagen vol interieur, design, kunst en inspiratie Grave 55 minuten geleden
Afbeelding
Elektriciteitsnet zit op slot; voorlopig geen nieuwe aansluitingen in Maashorst Maashorst 59 minuten geleden
Afbeelding
Speelgoed krijgt tweede leven tijdens beurs in Schaijk Schaijk 1 uur geleden

Uit de krant