Afbeelding

Bezoek de Maas en Waalse Oogstdagen in Appeltern

Algemeen 209 keer gelezen

APPELTERN - Net aan de andere kant van De Maas, in Appeltern, vind in het weekend van 8 en 9 augustus de Maas en Waalse Oogstdagen plaats. Dat begint op zaterdag met een feestavond. De echte oogstdag is de volgende dag. Met een vol en spectaculair programma is daar voor iedereen iets te beleven. Bekijk bijvoorbeeld indrukwekkende landbouwmachines, geniet van overheerlijke streekproducten en kijk naar het NK hooien.

De Maas en Waalse Oogstdagen worden afgetrapt met een gezellige feestavond. DJ Freezy is gestrikt om de muziek te verzorgen. Een kaartje kost 11 euro en is online te bestellen of aan de deur te koop. De tent is open van 20.30 tot middernacht

Programma
De oogstdag op zondag 9 augustus start om 11 uur. Op verschillende pleinen is van alles te beleven. Wandel bijvoorbeeld eens over de streekmarkt. Hier vind je lokale producten en diensten met een landelijk karakter. Al slenterend langs de marktkramen kan er ter plekke volop geproefd en gekeurd worden. Het aanbod is gegarandeerd vers en bijzonder.
Voor kinderen is er volop vermaak in de vorm van een springkussen, kinderboerderij, trekkertrek en een tractortrapbaan. Op het horecaplein kun je de inwendige mens verwennen onder het genot van live muziek. Verder zijn doorlopende demonstraties van schapendrijven, Friese paarden op kur, de Dogs & Music-show en verschillende tractoren op het demoveld en landbouwplein.

NK Hooien
De energie en competitie spatten er vanaf, wanneer er gestreden wordt om het Nederlands Kampioenschap Hooien. Voor de hooibaan heb je speciale vaardigheden nodig. Zo vormt het een grote uitdaging voor de actieve deelnemers. De boerendriekamp vraagt van de teams optimale samenwerking en vindingrijkheid en is puur amusement voor het publiek.

Dit en nog veel meer is er te doen tijdens de Maas en Waalse Oogstdagen op zaterdag 8 en zondag 9 augustus in Appeltern. Toegang en parkeren zijn gratis. Kijk voor het precieze programma en meer informatie op www.oogstdagen.eu. Op die website kun je tevens kaartjes kopen voor de feestavond en jezelf inschrijven voor diverse activiteiten, zoals het NK Hooien en de boerendriekamp.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Filmcafé Phoenix Schaijk opent seizoen met bijzondere muziekfilm in buitenbios Schaijk 7 uur geleden
Afbeelding
Pakjes van en voor inwoners Grave via DHL-pakketautomaat bij Jumbo Grave 7 uur geleden 4
Afbeelding
Bezoek de Maas en Waalse Oogstdagen in Appeltern Algemeen 8 uur geleden
Afbeelding
Zomeryoga in Overlangelse boomgaard: beweeg en ontspan Algemeen 8 uur geleden
Afbeelding
Op excursie met de schaapsherder Algemeen 9 uur geleden
Afbeelding
Alzheimercafé Uden-Veghel: omgaan met rouw bij dementie Algemeen 9 uur geleden

Uit de krant