Afbeelding

Gerrit van der Linden stopt na 54 jaar als jeugdtrainer bij DAW Schaijk

Schaijk 2.913 keer gelezen

SCHAIJK - Na een ongekend lange periode van 54 jaar neemt Gerrit van der Linden afscheid als jeugdleider van voetbalclub DAW Schaijk. Een vertrouwd gezicht langs de lijn dat tientallen jaren een vaste waarde was binnen de club.  

Gerrit begon op 18-jarige leeftijd als vrijwilliger bij DAW en bleef zich al die jaren inzetten voor de jeugdteams. Superlang was hij betrokken bij de E’tjes: de E8, E7, E3, E2 en E4. Hij werkte met heel veel verschillende trainers samen; met de huidige DAW-hoofdtrainer Rob van der Ven leidde hij de C1. En ook met Mark van der Venne heeft hij 10 jaar lang de JO11-2 gecoacht. “Hoeveel trainingen en wedstrijden het precies zijn geweest, weet niemand meer, maar het waren er ontelbaar veel”, laat DAW weten. “Door weer en wind stond hij op het veld, elke week opnieuw. Maar Gerrit was ook betrokken bij de organisatie van de jeugdkampen en PSV Masters en zat in het jeugdbestuur. Hij deed dit alles zonder veel poespas, met een rustige houding en een luisterend oor. Geen man voor de schijnwerpers, maar wel iemand op wie je kon bouwen!”

En toen klonk afgelopen zaterdag om 11:15 uur het laatste fluitsignaal bij de wedstrijd DAW JO11-2-SES JO11-1. De laatste wedstrijd met Gerrit van der Linden langs de lijn als coach. En dat kon de club natuurlijk niet ongemerkt voorbij laten gaan. Door de spelers van DAW JO11-2 en SES JO11-1, ouders, leiders en natuurlijk ook de uitgenodigde familie van Gerrit werd een grote circkel om hem gevormd, met als middelpunt Gerrit. Oud-jeugdvoorzitter Marcel van den Heuvel (foto) sprak Gerrit toe en zette hem in het zonnetje met een mooie bos bloemen.  

Gerrit is nu gestopt als leider, maar niet met voetbal. Hij kijkt ernaar uit om op zaterdag niet meer als coach aan de zijlijn te staan, maar als opa, als supporter van zijn eigen kleinkinderen. “Gerrit, bedankt voor alles wat je voor de club en de jeugd van DAW Schaijk hebt betekend.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Basisschool ’t Schrijverke uit Herpen wint scholenstrijd om minder elektronisch afval Herpen 11 uur geleden
Afbeelding
Wandelaars welkom bij eerste Vierdaagse Afterparty in Velp Velp 11 uur geleden
Knielend van links naar rechts: Annie van Gaal - Richarda v.d. Heijden - Betsie van Oort - Annie van Thiel - Greet Koller - Mia van Kreij.Staand: Fancine Brands - Truus van Son - Hetty Oliemeulen - Ria van Breugel - Gerrie van Summeren - Corry Verstegen - Maria Wieland - Nell van Griensven - Nel Vissers - Rikie v.d. Heijden - Clazien van Leuken - Ria Verstegen - Marij v.d. Heijden - Hanneke v.d. Wetering.
Herinneringen herleven tijdens reünie Mariaschool Schaijk Maashorst 11 uur geleden 2
Afbeelding
Boekenkast geschiedenis Land van Cuijk geopend Algemeen 11 uur geleden
Afbeelding
TV Esteren kijkt uit naar zevende editie De Brouwketel Open Escharen 11 uur geleden
Afbeelding
CarProf Auto Huiskes in Schaijk genomineerd voor titel Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2026 Schaijk 12 uur geleden

Uit de krant