Afbeelding

Moeslandse Optocht start half uur eerder en eindigt met groot onthaal

Schaijk 3.215 keer gelezen

SCHAIJK - De Grote Moeslandse Optocht start dit jaar een half uur eerder dan normaal. Op carnavalsmaandag 3 maart gaan de wagens, loopgroepen en individuen al om 13 uur van start, in plaats van 13.30 uur.

“Zo hebben we meer ruimte voor een soepel verloop en kan iedereen optimaal genieten”, aldus de organisatie. De prijsuitreiking vindt daardoor ook eerder plaats, namelijk om 19 uur.
Bij de finish wacht een speciaal moment: ‘Het Grote Moeslandse Onthaal’. Dit is dé kans voor deelnemers om nog één keer alles te geven voor het publiek en de jury. “Het wordt een laatste knaller, een moment om de optocht groots af te sluiten”, zegt de organisatie enthousiast.

Om de sfeer voor iedereen prettig te houden, wordt deelnemers gevraagd hun muziek zachter te zetten na de finish. “Zo krijgt iedere groep een mooie en sfeervolle afsluiting.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
CDA Land van Cuijk: ‘Realistischer plannen tegen miljoenentekort’ Algemeen 7 uur geleden
Afbeelding
Maashorst Food Film Festival keert terug Maashorst 8 uur geleden
Afbeelding
FOTOREPORTAGE: Geert Meijer kroont zich tot nieuwe gildekoning in Gassel Gassel 8 uur geleden
Afbeelding
Speergroep slaat handen ineen voor toekomst binnenstad Grave Grave 9 uur geleden
Afbeelding
‘Kleine ontdekkers, grootse avonturen’: ontdek Maashorst en spaar avonturen Maashorst 9 uur geleden
Afbeelding
FOTOREPORTAGE: Smartlappenfestival brengt Grave in feeststemming Grave 9 uur geleden 3

Uit de krant