
KeeMoesbal viert 45e editie in Reek
Reek 1.026 keer gelezenREEK - In het Wapen van Reek staat op zondagmiddag 8 februari de 45e editie van het KeeMoesbal op het programma. De carnavalsmiddag begint om 14 uur en vormt al decennialang een vertrouwd en warm moment in de carnavalstijd.
Het KeeMoesbal werd ooit opgezet voor mensen met een beperking uit Schaijk en Reek. Door de jaren heen is de doelgroep verbreed naar mensen die om verschillende redenen niet kunnen deelnemen aan het reguliere carnaval. Het uitgangspunt is in 45 jaar niet veranderd: een gezellige en onbezorgde carnavalsmiddag voor iedereen.
Bij binnenkomst ontvangt iedere gast een speciale KeeMoesbal-button. Veel bezoekers kijken wekenlang uit naar deze dag, mede omdat zij zelf mogen optreden met een lied of een act. Het programma wordt verzorgd door de Carnavalsstichting van het Moesland en de Carnavalsvereniging van het Kêlerijk. De presentatie ligt in handen van prinses Nicole en prins Rens.
Tijdens de middag is er koffie, thee en een drankje beschikbaar. Voor vertrek wacht een uitgebreide koffietafel, zodat iedereen met een feestelijk gevoel naar huis gaat.



















