Afbeelding

Twaalf kerstkaarten voor Reekse huishoudens

Reek 898 keer gelezen

REEK - De huishoudens van Reek ontvangen komende dagen een setje kerstkaarten met daarin twaalf verschillende ontwerpen. Op de voorkanten prijken foto’s die winterse taferelen in en rondom het dorp laten zien. Op de achterzijde is ruimte voor een adres en een persoonlijke boodschap. Tevens staat daar de naam van de fotograaf plus de locatie en het jaartal van de foto vermeld. De kaarten zijn een cadeau van het dorpsblad Reek Goed Voor Mekaar om het tiende jaargang feestelijk af te sluiten.

In een tijd waarin bijna alles digitaal gaat, is Reek Goed Voor Mekaar iets bijzonders. Al tien jaar heeft het dorpsblad een verbindende functie. “We hopen dat onze kerstkaarten massaal gebruikt worden om elkaar een hart onder de riem te steken tijdens de feestdagen”, vertelt Paul Verstegen, de drijvende kracht achter het Reekse dorpsblad. “Een handgeschreven kerstkaart voelt warm en oprecht. Het is een mooie manier om contact te houden, ook als je elkaar minder vaak ziet. Zo laat je weten dat je aan iemand denkt. Wij hebben voor de kaarten gezorgd. Hopelijk verrassen onze lezers bekenden met een persoonlijke boodschap.”

Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Kevelaer, Kreis Kleve, Niederrhein, Regierungsbezirk Düsseldorf, Blick auf Gnadenkapelle mit Sicht zum Priesterhaus
Parochie organiseert bedevaart naar Kevelaer Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Amfibieënpoel in Maashorst aangepakt: winst voor biodiversiteit Maashorst 2 uur geleden
Afbeelding
Bag2School: basisschool De Raamdonk zamelt weer kleding in Grave 6 uur geleden
Afbeelding
FOTOREPORTAGE: Galastoet Merletcollege zorgt voor feestelijke sfeer in Grave Grave 7 uur geleden
De zes wethouders van Maashorst.
Coalitie onder vuur na benoeming zesde wethouder: ‘Klotst het geld tegen de plinten omhoog in Maashorst?’ Maashorst 7 uur geleden 1
Afbeelding
Top Gun viert 40ste verjaardag met spectaculaire dubbelvertoning in Grave Grave 18 uur geleden

Uit de krant