Afbeelding

Muzikaal Mantelzorgcafé in Reek met Sjon en Sjakkelien

Reek 817 keer gelezen

REEK - Op vrijdag 4 oktober is er een bijzondere avond voor mantelzorgers in Reek: het Muzikaal Mantelzorgcafé. Van 19.30 tot 21.30 uur zorgt het duo Sjon en Sjakkelien (foto) voor een humoristische en muzikale avond in Het Wapen van Reek. Hun programma staat garant voor ‘ouderwetse’ gezelligheid met muziek van vroeger en nu, afgewisseld met vermakelijke anekdotes.

Het Mantelzorgcafé is gratis toegankelijk voor inwoners van Reek, Schaijk en Zeeland. Koffie en thee worden aangeboden en aanmelden is niet nodig. Mantelzorgers die moeite hebben om vervangende zorg te regelen, kunnen contact opnemen met de preventiewerker om hulp te vragen.

Voor vragen of meer informatie over het evenement kunt u contact opnemen met de lokale vertegenwoordigers:
Reek: Liesbeth van Rhijn (06-57625388); Schaijk: Fabiënne Huizenga (06-48557239); Zeeland: Anja Peters (06-43249429).

Dit gezellige mantelzorgcafé wordt georganiseerd door de mantelzorgcommissies van Reek, Schaijk en Zeeland. Kom langs en geniet van een ontspannende avond.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
‘Heeft Maashorst nog een makelaar nodig? Ik vind van wel’ Maashorst 4 uur geleden
Afbeelding
Grensoverschrijdend gedrag centraal tijdens bijzondere filmavond Algemeen gisteren
Afbeelding
Drie dagen cultuur, ontmoeting en beleving tijdens Maashorst Maakt... Maashorst gisteren
Oleg Lysenko treedt op tijdens de benefietmiddag voor Oekraïne, waarop werk van negen kunstenaars wordt geveild.
Kunst, live muziek en BBQ tijdens benefiet voor Oekraïne Grave gisteren
Afbeelding
Nieuwe inwoners ontdekken historisch Grave met stadsgids Grave 28 aug, 10:35
Afbeelding
Old-skool koersen over de kasseien van Grave Grave 28 aug, 10:33

Uit de krant