
Huisselingse Dagen combineren traditie en gezelligheid
Ravenstein 224 keer gelezenHUISSELING – Het Sint Lambertusgilde Huisseling organiseert voor de 41e keer de jaarlijkse patroonsfeesten en dorpsfeesten onder de naam ‘De Huisselingse Dagen’. Na de uitgebreide jubileumeditie van vorig jaar wordt het ditmaal iets rustiger aangepakt, maar het programma biedt volop activiteiten voor jong en oud.
In de voorafgaande week houdt Stichting Avond4Daagse Huisseling opnieuw de wandelvierdaagse. De deelnemers finishen vrijdag op het Huisselings veld aan de Baxenbosstraat. Aansluitend staat een darttoernooi op het programma.
Zaterdag begint met een fietstocht. In de middag is er voor de jeugd onder meer een stormbaan en een judoworkshop. Later volgt Platenpetozzie met diskjockeys Fons en Michel.
Op zondagochtend haalt het gilde zijn koning uit, waarna in de Sint Lambertuskerk een Heilige Mis met gilde-eer wordt gehouden. Daarna verzorgt de Zorgcoöperatie koffie. Het middagprogramma bestaat uit dagkoningschieten, jeu-de-boulewedstrijden en laserschieten. De Huisselingse Dagen worden vervolgens gezamenlijk afgesloten.





















