
John Gerrits onthuld als Reinout XXVIII van Pomperstad
Ravenstein 1.173 keer gelezenRAVENSTEIN – Tijdens een bomvolle en sfeervolle avond in gemeenschapshuis Vidi Reo is John Gerrits op zaterdag 11 januari onthuld als Reinout XXVIII van Pomperstad. Het 28e Keienschijtersbal stond bol van feestelijkheden en bracht inwoners en carnavalsliefhebbers samen om de nieuwe stadsprins te verwelkomen. (foto’s: Theo Rutjes)
De avond begon met een warm welkom door Hein van Dommelen, voorzitter van Stichting Carnaval Ravenstein. Een hoogtepunt was de uitreiking van de prestigieuze titel ‘Ravensteinse Keienschijter’ aan De Snertwijven, die al 50 jaar actief bijdragen aan het carnaval.
Het publiek genoot van diverse lokale acts, waaronder Lotte Dans, De Bavariababes en CV de Narrekap. Het bonte bruidspaar van dit jaar, Teun Olde Riekerink en Susan de Looijer, gaf alvast een voorproefje van hun carnavalsdinsdag met het thema My Big Fat Gypsy Wedding.
De onthulling van Reinout XXVIII vond plaats via een spectaculaire act in de stijl van het tv-programma Reinout Ontmaskert. John Gerrits, eigenaar van Gerrits Maatwerk en Montage en woonachtig in Huisseling, werd samen met zijn broer en Adjudant Mike Gerrits en de voltallige Stadsraad gepresenteerd.
Met zijn leus ‘We goan d’r nog inne vatte!’ belooft Reinout XXVIII voorop te gaan in een onvergetelijk carnaval in Pomperstad.




















