Afbeelding

Openluchtfilm Fisherman’s Friends krijgt herkansing in Grave

Grave 91 keer gelezen

GRAVE – De Markt in Grave verandert zondag 20 september alsnog in een openluchtbioscoop. De vertoning van de film Fisherman’s Friends, die op 29 augustus vanwege de regen niet kon doorgaan, krijgt die avond een nieuwe kans. De weersverwachtingen zien er voor de nieuwe datum een stuk gunstiger uit.

Doordat het in september eerder donker wordt, kan de film al om 20 uur beginnen. Vanaf 19 uur is het publiek welkom op de Markt. Bezoekers kunnen zelf een lage tuinstoel meenemen. Voorafgaand aan de voorstelling bestaat bovendien de mogelijkheid om bij een van de restaurants rond de Markt een hapje te eten.

Fisherman’s Friends is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van een groep vissers uit Cornwall. Met hun traditionele zeemansliederen krijgen zij onverwacht een platencontract aangeboden. Wat begint als een grap van een Londense muziekmanager, ontwikkelt zich tot een warme en humoristische muziekfilm met veel Britse charme.

De openluchtvoorstelling is gratis toegankelijk. Een vrijwillige donatie wordt op prijs gesteld. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Bibliotheken vieren Kinderboekenweek met gratis activiteiten Maashorst 54 minuten geleden
Afbeelding
Stanza brengt ode aan liefde en hoop in Ravenstein Ravenstein 58 minuten geleden
Afbeelding
Bridgen op de Sociëteit in Grave Grave 1 uur geleden
Afbeelding
Ernest de Groot opnieuw lijsttrekker Water Natuurlijk Algemeen 1 uur geleden
Afbeelding
Laatste kaarten voor Muziek Matinee Grave Grave 1 uur geleden
Afbeelding
Openluchtfilm Fisherman’s Friends krijgt herkansing in Grave Grave 1 uur geleden

Uit de krant