Afbeelding
Copyright 2009

Loek Leunissen uitgeroepen tot vrijwilliger van de maand in Gassel

Gassel 245 keer gelezen

GASSEL – Met bewondering kijken inwoners en bezoekers van Gassel al maanden naar het verzorgde Julianaplein en de directe omgeving daarvan. Het plein ligt er schoner en netter bij dan ooit tevoren en dat is vooral te danken aan de inzet van vrijwilliger Loek Leunissen. Daarom werd Loek onlangs in het zonnetje gezet tijdens de speciale lunch voor een bijzondere vrijwilliger uit Gassel. Dit initiatief werd in 2023 gestart door Visio, Bakkerij Bongaards en Ut Turp en vindt iedere twee maanden plaats. Met de lunch wordt een vrijwilliger bedankt voor zijn of haar inzet voor de gemeenschap.

Volgens de organisatie was de keuze voor Loek dit keer meer dan verdiend. “Zo schoon als het plein er heden ten dage bij ligt is nog nooit zo geweest,” aldus de organisatie. “Weer of geen weer, als Loek vindt dat het nodig is, pakt hij zijn gereedschappen en gaat hij aan de slag.”

Loek zorgt onder meer voor het opruimen van bladeren, het schoffelen en aanharken van de boomspiegels en het schoonhouden van de omgeving rondom de glasbak. Ook de jeu-de-boulesbanen worden door hem onderhouden. Ondanks een zelfgemaakt bordje waarop staat dat alleen glas in de container mag worden gedeponeerd, blijft extra schoonmaakwerk rondom de glasbak nodig.

Het bestuur van de Dorpsservicewinkel voorzag Loek inmiddels van materialen en werkkleding, zodat hij zijn werkzaamheden kan blijven uitvoeren. Samen met een kennis genoot hij van de lunch die door Visio werd aangeboden. Natuurlijk hoorde daar ook een bloemetje bij.

“Dank aan Loek voor zijn mooie werk voor het aanzien van het dorp,” laat de organisatie weten.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Loek Leunissen uitgeroepen tot vrijwilliger van de maand in Gassel Gassel 3 uur geleden
Afbeelding
Zeelander Kevin van Deijne jaagt op thuisoverwinning bij ELE Rally Zeeland 4 uur geleden
Afbeelding
Leerlingen Merletcollege werken aan duurzame toekomst met groeiende ecotuin Grave 4 uur geleden
Afbeelding
Rouwcafé Graafse Troost op woensdag 3 juni Grave 11 uur geleden
Afbeelding
Botsing na openzwaaiend autoportier op N324 bij Schaijk 112 20 uur geleden
Ravenstein 22/05/2026 - Pontjesdagen - Foto Raphael Drent
FOTOREPORTAGE: Pontjesdagen 2026 trekken duizenden bezoekers naar de Maas Ravenstein 26 mei, 17:38

Uit de krant