Afbeelding

Larissa Weitzel-Zeldenrijk stopt als directeur van Stichting Volksuniversiteit Oss

Algemeen 981 keer gelezen

OSS - Na 5,5 jaar neemt Larissa Weitzel-Zeldenrijk (foto) op 1 november afscheid als directeur van Stichting Volksuniversiteit Oss. De organisatie heeft in de persoon van Jasper van Wordragen een opvolger op interim-basis gevonden. Hij start per 1 november in zijn nieuwe functie. 

Bij haar aanstelling kreeg Larissa Weitzel de opdracht Volksuniversiteit Oss en omgeving meer op de kaart te zetten, naamsbekendheid te vergroten en meer cursisten te bereiken. Dit doel is meer dan bereikt met een groei van 40% in het aantal cursisten. Larissa is trots op het resultaat: “Het waren bevlogen jaren, zeker met de zware Covid periode. Maar ik ben trots op de manier waarop wij snel ons cursusprogramma online voort hebben gezet. De betrokkenheid van onze docenten is erg groot, daar hebben wij veel aan te danken. Het voelt als één groot team.” 

In 2020 vierde Volksuniversiteit Oss haar 50-jarig jubileum. “Voor alle inwoners van Oss en omgeving zijn we in het jubileumjaar gestart met gratis workshopdagen om hen zo kennis te laten maken met ons cursusaanbod. Wegens groot succes is dit een terugkerend evenement geworden.” 

Naast een breed regulier cursusaanbod voor de inwoners van Oss en omgeving is Volksuniversiteit Oss ook een toonaangevende taalopleider geworden voor bedrijven in de regio: “Bedrijven die hun anderstalige medewerkers de Nederlandse taal willen laten leren, kloppen bij ons aan voor een taaltraining op maat. Taal op de werkvloer is erg belangrijk voor bedrijven.“ 

Voor Larissa Weitzel, woonachtig in Reek, is het een goed moment om het stokje over te dragen aan Jasper van Wordragen. Het bestuur en het team danken haar voor haar toewijding en wensen haar het allerbeste voor de toekomst. 

Volksuniversiteit Oss verwelkomt Jasper van Wordragen als interim-directeur. Van Wordragen kan bogen op een groot aantal jaren relevante ervaring en netwerken voor deze functie. Zo is hij onder andere als ondernemer betrokken bij diverse lokale en regionale initiatieven. In Oss en omgeving is hij vanaf het begin in 2011 verantwoordelijk voor Starters Succes Oss Bernheze, een stichting die al ruim 700 ondernemers heeft ondersteund bij de start en de groei van het eigen bedrijf. Op projectbasis ondersteunt hij organisaties bij diverse organisatorische en bedrijfskundige uitdagingen. “Het bestuur is ervan overtuigd dat Van Wordragen met zijn visie en leiderschap Volksuniversiteit Oss verder zal leiden en zal bijdragen aan haar onverminderd succes.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Café Brein over vooroordelen bij hersenletsel Algemeen 9 minuten geleden
Afbeelding
Lokaal Maashorst op de bres voor inwoners buurtschap ’t Mun Schaijk Schaijk 45 minuten geleden 1
Afbeelding
Object van de maand Stadsmuseum Grave Grave 15 uur geleden
Afbeelding
Fietstocht langs water en natuur in de Raamvallei Algemeen 15 uur geleden
Afbeelding
Alzheimer Café Veghel over slaapproblemen bij dementie Algemeen 15 uur geleden
Afbeelding
Mascha van Berkel geeft lezing in Bibliotheek Zeeland - ‘De weg naar een gezond leven’ Zeeland 15 uur geleden

Uit de krant