
In Memoriam: Ad van Boekel
Schaijk 305 keer gelezenOp 6 mei 2026 is ons Erelid Ad van Boekel op 86 jarige leeftijd overleden. Op jeugdige leeftijd is Ad lid geworden van Concordia en ruim 70 jaar lid geweest.
Ad was een muzikant in hart en nieren en bespeelde de bariton met veel plezier, maar hij was ook een echt verenigingsmens. Ruim 25 jaar is Ad secretaris van de vereniging geweest, en bij veel activiteiten een van de drijvende krachten. Menig nieuw jong lid heeft van Ad de fijne kneepjes van het maken van muziek in de fanfare geleerd.
Ook buiten de vereniging was Ad veel met muziek bezig, jaren lang is hij muzikaal leider van de Hofkapel geweest.
Voor Ad was de vereniging meer dan spelen in het orkest of de repetities of optredens. De “derde helft” werd door hem ook met verve ingevuld, waardoor een ieder zich thuis voelde in de Concordia-familie. Altijd was er een luisterend oor van Ad en liet hij het niet na om op een positieve manier het zijne er van te zeggen.
Op 6 april 2021, tijdens de algemene ledenvergadering, is Ad benoemd tot Erelid van Muziekvereniging Concordia Schaijk.
Afscheid moeten nemen van ons Erelid doet pijn.
Wij wensen Margon en Michiel, Rob en Anita en kleinkinderen, mede namens alle leden van Concordia, heel veel sterkte toe om dit gemis een plekje te geven.
Bestuur Muziekvereniging Concordia Schaijk




















