Screenshot
Screenshot

Gezellige en drukbezochte expositie Schaijkse Amateurschilders (SAS)

Schaijk 98 keer gelezen

SCHAIJK - Op 3 mei vond de jaarlijkse expositie van de Schaijkse Amateurschilders (SAS) plaats. Tijdens deze tentoonstelling was een keur aan werken te bewonderen die de leden het afgelopen seizoen hebben gemaakt. Ook dit jaar werd de expositie gehouden in de hal en ontmoetingsruimte van Jeu de Boulesvereniging Le Jeteur.

Er was veel belangstelling voor de quiz, waarbij een muziekfragment gekoppeld moest worden aan één van de veertien themawerken rond het thema ‘Muziek & Beweging’. Dat bleek nog niet zo eenvoudig! Uiteindelijk ging Miek Weijers er met de hoofdprijs vandoor.

Daarnaast kon het publiek weer stemmen voor de publieksprijs. De meeste stemmen gingen naar ‘Violin’ (foto), geschilderd door Marianne Ruijs. Op de tweede plaats eindigde ‘Rachel’ van Riet Mekenkamp, gevolgd door Annemarie van Breda met ‘Verwondering’ op de derde plek. Mooie prestaties! Marja de Wit viel met ‘Lyon’ net buiten de top drie.

In september start het nieuwe schilderseizoen bij de SAS. Op dit moment zijn er nog twee plaatsen beschikbaar. Meer informatie is te vinden op www.amateurschilders.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Moeilijke voeten? - Verkoopbijeenkomst in Catharinahof Grave op 3 juni Grave 57 minuten geleden
Screenshot
Gezellige en drukbezochte expositie Schaijkse Amateurschilders (SAS) Schaijk 1 uur geleden
Afbeelding
Ridderkomedie Sterven in het gras in Ravenstein Ravenstein 1 uur geleden
Afbeelding
Rouwwandeling door de Maashorst op 9 juni Maashorst 1 uur geleden
Afbeelding
FOTOREPORTAGE: Voetbalplezier spat ervan af tijdens open training VV Gassel Gassel 2 uur geleden
Afbeelding
Jazz op de Keien brengt muziek naar hartje Ravenstein Ravenstein 2 uur geleden

Uit de krant