
Malou Holshuijsen naar Bibliotheek Schaijk
Schaijk 507 keer gelezenSCHAIJK - Schrijfster, columnist en podcastmaker Malou Holshuijsen is op maandag 23 maart te gast in Bibliotheek Schaijk. De avond begint om 20 uur en maakt deel uit van de literaire lezingenreeks Tussen de Regels van de Noord Oost Brabantse Bibliotheken.
Holshuijsen (1987) verwierf bekendheid met haar boeken Zachtop lachen uit 2022 en Alleen en duizend mensen uit 2023. Haar werk valt op door de combinatie van scherpe humor en persoonlijke, soms rauwe kwetsbaarheid. Haar debuut Zachtop lachen werd genomineerd voor de Hebban Debuutprijs.
Naast haar werk als schrijver is Holshuijsen actief als podcastmaker. Zij presenteert onder meer de podcasts Dit komt nooit meer goed en Tussen dertig en doodgaan, waarin zij op open en eerlijke wijze onderwerpen als relaties, onzekerheid en het leven als dertiger bespreekt.
Tijdens de avond in Schaijk wordt Holshuijsen geïnterviewd door Merel Kuitert van Bibliotheek Maashorst. Na afloop is er gelegenheid om haar boeken te kopen en te laten signeren. Kaarten kosten 13,50. Leden van de bibliotheek en CJP-leden betalen 11,50. Tickets zijn verkrijgbaar via www.nobb.nl en bij de vestigingen van de Noord Oost Brabantse Bibliotheken.




















