Afbeelding

Muziek en gezelligheid tijdens twaalfde editie Langenboms Buuten

Langenboom 128 keer gelezen

LANGENBOOM – Na twee natte edities hopen de organisatoren van Langenboms Buuten dit jaar eindelijk op zonnige omstandigheden tijdens het festival op eerste pinksterdag, zondag 24 mei. Op het terrein van De Hinde aan de Rogstraat in Langenboom staat dan de twaalfde editie van het evenement op het programma.

Bezoekers wandelen langs de adventuregolfbaan, klompengolf en boerenlympics richting het festivalterrein op het grasveld van De Hinde. Daar begint om 14.30 uur het muzikale programma met de band Limited Edition (foto). De groep bestaat uit ervaren muzikanten die al jarenlang actief zijn in de regionale muziekscene en brengt een mix van gitaarmuziek en zang.

Later op de middag, rond 17 uur, betreedt Spinners Blues Machine het podium. De bluesrockband combineert invloeden van funk en soul en speelt zowel eigen nummers als bekende covers in een eigen stijl. Frontvrouw SunnyG wordt daarbij ondersteund door een ervaren band met gitaar, ritmesectie en hammondorgel.

De organisatie verwacht opnieuw een gezellige en ontspannen middag vol livemuziek en sfeer. Kaarten kosten vijf euro en zijn uitsluitend contant verkrijgbaar aan de ingang van het terrein.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Arena houdt weer WK-pool: doe mee en win prachtige prijzen! Algemeen 4 minuten geleden
Afbeelding
Nog enkele plaatsen vrij voor Open Langenboomse Tafeltenniskampioenschappen Langenboom 1 uur geleden
Afbeelding
Kanovaren voor jongeren met autisme en ADHD Algemeen 1 uur geleden
Afbeelding
Muziek en gezelligheid tijdens twaalfde editie Langenboms Buuten Langenboom 1 uur geleden
Afbeelding
Vier medailles voor De Vriendenkring 1897 op NK handboogschieten Schaijk 1 uur geleden
Afbeelding
Pure Luxury Event brengt luxe en design naar Grave Grave 1 uur geleden

Uit de krant