
De Andersons zorgen voor muzikale middag in Garnizoenskerk Ravenstein
Algemeen 807 keer gelezenRAVENSTEIN - Het sprankelende Zweeds-Nederlandse kleinkunstduo De Andersons treedt op zondag 29 maart 2026 om 15.30 uur op in de Garnizoenskerk aan de Servetstraat 1 in Ravenstein. Kaarten à 15 euro zijn verkrijgbaar via www.cultuur-ravenstein.nl. (foto: Charlotte L8 Winberg/Leo Hughes/Jaap Reedijk)
Met het programma Made in Sweden nemen Anna Ågren en Roel Dullaart het publiek mee naar het muzikale hart van Zweden. Het duo brengt nieuw eigen werk en een selectie van het mooiste dat Zweden te bieden heeft. Zweedse volksmuziek en de visa, het Zweedse chanson, komen voorbij, net als blues, kleinkunst en ondeugende liedjes. De voorstelling is grotendeels in het Nederlands, met af en toe een Zweedse uitstap.
De Andersons staan bekend om hun voorstellingen vol humor, diepgang en muzikaliteit. In Nederland werkten zij samen met onder anderen Arjen Lubach en Sjoerd Kuyper. In 2023 verhuisden zij naar Zweden, waar zij inmiddels de podia veroveren. Voor deze exclusieve tour keren zij in maart 2026 tijdelijk terug naar Nederland.
Het optreden in Ravenstein belooft een muzikaal avontuur te worden vol verhalen en karaktervolle liedjes.




















