Winnaar Ruud van de Rest (links) met Bas Huiskes.
Winnaar Ruud van de Rest (links) met Bas Huiskes.

Ruud van de Rest winnaar actie ‘CarProf Betaalt Uw Rekening’ - Klant van Huiskes van Zummeren valt in de prijzen

Schaijk 1.874 keer gelezen

SCHAIJK - Deze week heeft CarProf Huiskes van Zummeren in Schaijk een cheque overhandigd aan Ruud van de Rest; één van de gelukkige winnaars van de actie ‘CarProf Betaalt Uw Rekening’. Met deze actie biedt CarProf klanten de kans om (een deel van) hun werkplaatsfactuur terug te krijgen – of het nu gaat om een onderhoudsbeurt, APK of reparatie.

CarProf Huiskes van Zummeren: “Om klanten op een leuke manier te verrassen en extra voordeel te bieden, hebben wij samen met CarProf deze actie mogelijk gemaakt. Als lid van de CarProf-formule profiteren onze klanten standaard van voordelen zoals 48 maanden garantie op reparaties en arbeidsloon, en Europese pechhulp voor slechts 45 euro per jaar. Ook deze actie is hier een mooi voorbeeld van. Het was een feest om onze klant Ruud blij te mogen maken met een cheque!”

De actie ‘CarProf Betaalt Uw Rekening’ liep vanaf september 2024. Klanten konden via www.carprof.nl hun factuur uploaden om kans te maken op een vergoeding van maximaal 449 euro. Op 14 januari van dit jaar werden de tien landelijke winnaars bekendgemaakt. Harold van Gestel, Formule Manager bij CarProf: “We feliciteren deze winnaars en nodigen klanten uit om ons te volgen. In 2025 organiseren we deze actie namelijk opnieuw.”

CarProf heeft meer dan 125 aangesloten autobedrijven in Nederland en Huiskes van Zummeren in Schaijk is hier één van. Samen staan ze voor onderhoud en reparatie van alle automerken en dealerkwaliteit voor een eerlijke prijs.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant