
Drukproef Moesblad 2025 gereed, rond 8 februari huis-aan-huis bezorgd
Schaijk 928 keer gelezenMOESLAND - Ook dit jaar verschijnt er weer een prachtige carnavalskrant in het Moesland. De drukproef werd onlangs aangeboden aan Prinses Nicole en Prins Daniël. De krant wordt op 7, 8 en 9 februari weer huis-aan-huis verspreid, ook in de buitengebieden.
De krant staat vol met vele fraaie foto’s en lezenswaardige stukjes, zoals de proclamatie van Prinses Nicole d’n Urste. Plus vele grappige ingezonden artikelen van onze Moeslandse carnavalsclubs. Bijzonder onderdeel van de krant is het Jeugdmoesblad waarin jeugdprins Sjors en jeugdprinses Sanne en hun hele gevolg zich voorstellen.
Men kan de mensen van Stichting Carnaval weer aan uw deur verwachten om deze fraaie editie persoonlijk te bezorgen. De bezorgers bellen ook aan bij huizen met een ‘Nee-Nee’-sticker. “Wij weten namelijk uit ervaring dat veel Moeslanders toch graag een carnavalskrant ontvangen”, meldt de stichting. “Als u een ‘Nee-Nee’ sticker hebt en u bent niet thuis dan ontvangt u geen krant. U kunt deze dan ophalen bij Albert Heijn, Jumbo of De Spijker.”
De bezorgers vragen een kleine bijdrage om de kosten te dekken en om alle carnavalsactiviteiten te kunnen blijven organiseren. “Bijvoorbeeld het KeeMoesbal, de fruitmanden voor onze zieken en het Jeugdcarnaval. Zij stellen uw bijdrage zeer op prijs! Als u niet thuis bent, kunt u via de QR-code in de krant altijd nog een vrijwillige bijdrage doen. Ook kunt u uw bijdrage in de bus doen bij de daarvoor bestemde collectebus bij de klantenservice van Albert Heijn, Jumbo of bij De Spijker. Daar zijn voor de liefhebbers ook extra kranten gratis af te halen.”
Wie geen carnavalskrant ontvangt kan mailen naar krant@moesland.nl. “Wij zorgen ervoor dat u er alsnog een in de bus krijgt. En mocht u meerdere exemplaren willen ontvangen, laat dat dan ook even weten.”




















