Afbeelding

Zomerchallenge: tennissen en padellen bij De Witte Raven in Ravenstein

Ravenstein 89 keer gelezen

RAVENSTEIN – Wie deze zomer sportief en actief bezig wil zijn in de buitenlucht, krijgt daar een mooie kans voor bij Tennis- en Padelvereniging De Witte Raven in Ravenstein. De vereniging organiseert opnieuw de Zomerchallenge, een laagdrempelige manier om kennis te maken met tennis en padel.

De Zomerchallenge loopt van 1 mei tot en met 31 augustus en biedt deelnemers de mogelijkheid om gedurende vier maanden onbeperkt gebruik te maken van de tennis- en padelbanen. De actie richt zich op zowel beginnende als ervaren sporters die in de zomerperiode actief willen blijven of een nieuwe sport willen ontdekken.

Naast het vrije spelen ontvangen deelnemers ook een clinic van 90 minuten, die plaatsvindt in het weekend van 9 en 10 mei. Daarmee krijgen deelnemers niet alleen de kans om te spelen, maar ook om hun techniek te verbeteren onder begeleiding.

De kosten bedragen 65 euro voor senioren en 25 euro voor jeugd tot en met 18 jaar. Deelnemers worden daarnaast aangemeld voor een proeflidmaatschap bij de landelijke tennisbond, waardoor banen eenvoudig digitaal gereserveerd kunnen worden en deelname aan toernooien mogelijk is.

Aanmelden verloopt via de website van de vereniging: www.dewitteraven.nl. Geïnteresseerden kunnen daar het inschrijfformulier invullen en kiezen voor de Zomerchallenge. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Prachtige opbrengst voor Goede Doelen Week Ravenstein Ravenstein 30 minuten geleden
Afbeelding
Filmavond Spanje en Portugal in Bibliotheek Schaijk Schaijk 34 minuten geleden
Afbeelding
Bagijnenkerk Grave viert 500-jarig jubileum met boek en feestelijke activiteiten Grave 38 minuten geleden
Van links naar rechts: Anneke van der Burgt, Arno van de Haterd, Kees Verhoeven en Corrie Wieland.
Publiek geniet van klucht Kunst Adelt in De Komme Schaijk 41 minuten geleden
Afbeelding
De Doortrappers organiseren toertochten Langenboom 45 minuten geleden
Afbeelding
Zeeland haalt ruim 22.000 euro op voor goede doelen Zeeland 50 minuten geleden

Uit de krant