Afbeelding
@MARLIESKE

Ontdek De Maashorst met IVN Uden

Maashorst

MAASHORST - Op zondag 9 februari verzorgt IVN Uden e.o. een lange wandeling van 15 kilometer door natuurgebied De Maashorst. Wandelaars vertrekken om 9 uur vanaf de parkeerplaats bij de Groenhoeve, Artillerieweg 3 in Uden. Deelname is gratis.

De route voert langs boerenland, door bossen, beekdalen en over de breuk van Melle. Ook passeert u het vorstinnengraf van Slabroek. Halverwege is een pauze gepland bij Natuurcentrum De Maashorst. De wandeling volgt deels het wandelknooppuntennetwerk en is niet geschikt voor wandelwagens of scootmobielen.

Liefhebbers van natuur en geschiedenis kunnen zich verheugen op een prachtige tocht. Voor meer informatie kunt u terecht op de website van IVN Uden: www.ivn.nl/afdeling/uden.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Maashorst op derde plek van ‘meest toiletvriendelijke gemeenten’ van Nederland Maashorst 2 uur geleden
Afbeelding
Top Gun krijgt tweede kans in Filmcafé Grave: ready for take-off Grave 18 uur geleden
Afbeelding
Tim Tobel wil een tijdelijk parkje in Zeeland Zeeland 22 uur geleden 13
Afbeelding
De Brouwketel in Escharen verandert in cruiseschip voor mantelzorgers Escharen 22 uur geleden
Afbeelding
Rabobank schenkt 1.000 euro aan EHBO-vereniging Herpen Herpen 22 uur geleden
Afbeelding
Informatiemiddag in Grave over hulp en ondersteuning thuis Grave 22 uur geleden

Uit de krant