Afbeelding

Geniet van het Graafs Winterfestijn op zaterdag 22 november

Grave 1.277 keer gelezen

GRAVE - Op zaterdag 22 november tussen 12 en 17 uur verandert het centrum van Grave in een winterse belevenis tijdens het Graafs Winterfestijn. Het belooft een middag vol gezellige activiteiten te worden voor jong en oud. De sfeervolle binnenstad biedt een podium aan diverse koren die de straten vullen met muziek. Ontdek de verschillende marktkramen, gevuld met ambachtelijke producten en winterse verrassingen. Daarnaast heten de authentieke boetiekjes bezoekers van harte welkom in een gezellig winters decor. (foto’s: StadjeaandeMaas.nl)

Het Graafs Winterfestijn is er ook voor de kinderen. Zo is er een leuke Olaf-speurtocht door het stadje. En om 16.30 uur kunnen de kids deelnemen aan een lampionnenoptocht door het gezellige centrum, onder begeleiding van de harmonie. Olaf en Elsa en andere winterse karakters lopen ook mee. Vergeet niet om een lampion mee te nemen, want elke jonge deelnemer krijgt een leuke traktatie. Deze lampionnen zijn ook verkrijgbaar bij de Hema.

Heerlijk eten en drinken
Warm jezelf op met een kop glühwein of warme chocolademelk bij een van de vele horecagelegenheden in het sfeervolle centrum van Grave. Het compacte, maar veelzijdige stadscentrum vormt een makkelijk te belopen carré, waarin bezoekers op iedere hoek van de straat (bourgondisch) kunnen genieten. Of je na het shoppen nu zin hebt om te borrelen in een gezellig café of uitgebreid te dineren, de zeer diverse horeca maakt het ‘Stadje aan de Maas’ extra aantrekkelijk.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Samenwerking voor computerhulp in Zeeland Zeeland 1 uur geleden
Afbeelding
Tafeltennis bij TTV Herpen: ‘Gezellig, leuk en gezond’ Herpen 1 uur geleden
Afbeelding
Feestweekend voor 75-jarige korfbalvereniging TOG Overlangel Sport 1 uur geleden
Afbeelding
Herpen en Ravenstein herdenken slachtoffers op 4 mei Herpen 1 uur geleden
Afbeelding
Volgende stap in toekomst kerken Reek, Overlangel en Deursen Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Lezing Frank Haans in bibliotheek Grave Grave 19 apr, 08:40

Uit de krant