Afbeelding

Rock in Gassel maakt zich op voor achtste editie

Gassel 90 keer gelezen

GASSEL – Het Julianaplein in Gassel vormt op zaterdag 20 juni opnieuw het decor van Rock in Gassel. Het populaire evenement beleeft dit jaar zijn achtste editie en kan rekenen op dezelfde organisatie en vrijwilligers die het festival in de afgelopen jaren tot een vaste waarde in het dorp maakten.

De avond begint om 19 uur met de voetbalwedstrijd tussen Nederland en Zweden, die live wordt uitgezonden op een groot ledscherm. Tijdens de rust betreedt de band Finders Keepers het podium voor de eerste set. Na afloop van de wedstrijd volgt een tweede optreden van de groep, terwijl ook de tweede helft van het voetbal op het scherm te volgen blijft.

Finders Keepers neemt het publiek mee terug naar de jaren tachtig en negentig met herkenbare rockhits van onder meer Bon Jovi, Whitesnake, Van Halen, Guns N’ Roses en Bonnie Tyler. Met lange haren, leren broeken en stevige gitaren brengt de band de sfeer van die periode opnieuw tot leven.

Later op de avond is het de beurt aan Fatburger, een band die al jarenlang een bekende naam is binnen de Brabantse rockscene. De vijf muzikanten speelden op grote podia, festivals, in cafés en op motortreffens. Met een mix van alternatieve rockcovers, klassieke rocknummers en verrassende bewerkingen van bekende hits zorgen zij voor een energieke afsluiting van de avond.

Volgens medeorganisator Jo Hendriks is opnieuw gekozen voor een eenvoudige opzet in de open lucht. Daarmee blijven de kosten beheersbaar en blijft het evenement toegankelijk voor een breed publiek. Een deel van de opbrengst komt bovendien ten goede aan de kinderkermis die in augustus op dezelfde locatie wordt gehouden.

Rock in Gassel duurt tot ongeveer middernacht. Kaarten kosten 8 euro in de voorverkoop via 06-10399444 en 10 euro aan de kassa. Door de beperkte ruimte op het Julianaplein adviseert de organisatie belangstellenden niet te lang te wachten met het bestellen van tickets. Daarmee lijkt alles aanwezig voor opnieuw een sfeervolle zomeravond vol voetbal, rockmuziek en gezelligheid in het hart van Gassel.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Waterdag in De Maashorst vol activiteiten voor jong en oud Maashorst 11 minuten geleden
Afbeelding
Open Tuinendag voert langs zeven tuinen in Schaijk en Berghem Schaijk 19 minuten geleden
Afbeelding
Fietsen en opgraven tijdens Archeologiedagen in Grave Grave 22 minuten geleden
Afbeelding
Dagbesteding Oog voor de Streek in Grave sluit eind juni de deuren Grave 25 minuten geleden
Afbeelding
Succesvol weekend voor schutters De Vriendenkring 1897 Schaijk 28 minuten geleden
Afbeelding
Vintage & Brocante Fair maakt debuut bij Strand Tien Algemeen 32 minuten geleden

Uit de krant