Afbeelding

Circusexpositie in Kasteel Wijchen

Algemeen

WIJCHEN - Op zaterdag 23 en zondag 24 november verandert Kasteel Wijchen in een magische circusarena voor jong en oud. Onder de noemer ‘Komt dat zien! Komt dat zien!’ organiseren Jo Toonen en Maarten van Meteren, beiden uit Wijchen, een bijzondere expositie met circusminiaturen, memorabilia en spectaculaire circusacts. Al bij de oprijlaan worden bezoekers welkom geheten door clowns, jongleurs en het jeugdcircus Waaghals uit Nijmegen. Een zweefmolen en een echte spreekstalmeester bij de ingang maken de ervaring compleet.

Binnen in het kasteel verspreidt de tentoonstelling zich over drie zalen met zeven miniatuurcircussen, modelauto’s, affiches en andere bijzondere circusobjecten. Met thema’s als ‘Het Circus in Wijchen’ en de beroemde circussen Toni Boltini en Herman Renz krijgen bezoekers een kijkje in de rijke geschiedenis van het circus. De expositie is gratis en toegankelijk voor iedereen, inclusief rolstoelgebruikers.

In de kasteeltuin kunnen bezoekers ook genieten van echte circusvoorstellingen van Circus Fantasia, dat op beide dagen om 12 en 15 uur optreedt. Kaarten kosten 15 euro voor een tribuneplaats en 20 euro voor een logeplaats; kinderen tot 2 jaar mogen gratis mee op schoot. Tickets zijn vooraf verkrijgbaar via de www.circusfantasia.nl en ter plaatse een half uur voor de voorstelling.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Maashorst op derde plek van ‘meest toiletvriendelijke gemeenten’ van Nederland Maashorst 8 minuten geleden
Afbeelding
Top Gun krijgt tweede kans in Filmcafé Grave: ready for take-off Grave 16 uur geleden
Afbeelding
Tim Tobel wil een tijdelijk parkje in Zeeland Zeeland 20 uur geleden 12
Afbeelding
De Brouwketel in Escharen verandert in cruiseschip voor mantelzorgers Escharen 20 uur geleden
Afbeelding
Rabobank schenkt 1.000 euro aan EHBO-vereniging Herpen Herpen 20 uur geleden
Afbeelding
Informatiemiddag in Grave over hulp en ondersteuning thuis Grave 20 uur geleden

Uit de krant