Afbeelding

Passion 2024: ‘Pasen is ontwaken’

Algemeen 911 keer gelezen

ESCHAREN/VELP - De uitvoering van de Passion stond nog in de wachtkamer van de koren Akkoord uit Velp en Unisono uit Escharen. In april 2020 stond deze muzikale voorstelling gepland, maar kon toen niet doorgaan vanwege Corona. Na het succes van het Passion-optreden in 2019 brengen Unisono en Akkoord nu opnieuw een voorstelling met als thema ‘Pasen is ontwaken’. Op zondag 24 maart om 14.30 uur en 19 uur in de parochiekerk van het Kapucijnenklooster aan de Basillius van Bruggelaan 4 in Velp.

“De liederen uit deze tijd hebben dikwijls dezelfde thema’s als het levens- en lijdensverhaal van Jezus”, geven de koren aan. “Door de boodschappen en verhalen aan elkaar te koppelen, kunnen ook wij ontwaken en tot inzicht komen. Even stilstaan bij de dingen van alle dag en daar de spiegel voor je eigen ontwikkeling in zien. Dat kan ieder op zijn of haar manier ervaren bij het bezoeken van deze voorstellingen. De entree is gratis, maar gezien te maken kosten voor de kerk vragen we een bescheiden vrijwillige bijdrage aan het einde van de voorstelling.”

Reserveren voor de voorstellingen wordt aangeraden in verband met het beperkt aantal plaatsen en kan via koorunisono@gmail.com met vermelding van naam, aantal plaatsen, welke voorstelling en telefoonnummer. Maximaal 4 plaatsen per reservering.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Fiets- en voetveren over de Maas varen vanaf 13 juni weer dagelijks Toerisme 16 uur geleden
Afbeelding
Moeilijke of probleemvoeten? - Bijeenkomst in Nieuwe Hoeven Schaijk Schaijk 21 uur geleden
Afbeelding
Gewoon VVD Maashorst wil duidelijkheid over contract huishoudelijke hulp Maashorst 21 uur geleden
Afbeelding
‘LOUIS on tour’ laat nieuw talent zien in Land van Cuijk Grave 21 uur geleden
Afbeelding
Inloopavond over grote herinrichting van Lage en Hooge Raam Escharen 22 uur geleden
Afbeelding
Quiet Maashorst nu ook eenvoudig bereikbaar in Schaijk Schaijk 23 uur geleden

Uit de krant