Contact


Weekblad Arena
Edities gemeente Landerd, Ravenstein-Herpen & Langenboom - oplage 11.000
Editie gemeente Grave - oplage 5.500

Wekelijkse verspreiding huis aan huis in het weekend.

Adres
Pastoor van Winkelstraat 57a
5374 BH Schaijk
0486-463112

Redactie
redactie@arenalokaal.nl
0486-463112

Hoofdredacteur: Sergio Boutkan
sergio@uitleg.nl
06-46625651

Redacteur: Paul Verstegen
paul@uitleg.nl
06-13537659

Commercie & acquisitie
Mark Steetsel
mark@uitleg.nl 
advertentie@arenalokaal.nl 
06-50617426

Yvonne Maaswinkel
yvonne@uitleg.nl 
advertentie@arenalokaal.nl
0486-463112

Opmaak
Anita Schoppema
dtp@arenalokaal.nl 

Internetbeheer
Frank Kunst
frank@uitleg.nl

Uitgever
Tekst & Uitleg BV
Pastoor van Winkelstraat 57a
5374 BH Schaijk
www.uitleg.nl
info@uitleg.nl
0486-463112

Druk
Janssen/Pers Rotatiedruk, Gennep

Verspreiding
Axender BV
0485-319050

Weekblad Arena is aangesloten bij
LokaalNieuwsnet - www.lokaalnieuwsnet.nl


 

Arenalokaal in beeld

Laatste nieuws

112-meldingen

Vacatures

Specials

Ondernemend nieuws

Faillissementen

Jouw Arena

Meest gelezen

Laatste reacties

Digikrant







Ook hier adverteren?

POLL

Op welke partij stemt u bij de Landerdse gemeenteraadsverkiezingen?

Deze poll is gesloten, u kunt niet meer stemmen.

Bekijk resultaten

Er is 1042 keer gestemd.

Op welke partij stemt u bij de Graafse gemeenteraadsverkiezingen?

Deze poll is gesloten, u kunt niet meer stemmen.

Bekijk resultaten

Er is 687 keer gestemd.

Weer


 

Agenda

 


Uw agendapunt hier?