SCHAIJK - Je hebt horsten en slenken in het gebied van de Maashorst. De horsten zijn de drogere grindplekken waar het water snel weg kan stromen naar de slenken. Met dit stukje geologische kennis konden de Maashorstwandelaars zondag 24 juni proberen wat droger de finish te bereiken die tweeënveertig kilometer verderop lag.
Ondanks de aanhoudende buien, zat de sfeer er prima in. Moe en nat, maar voldaan, kwamen de wandelaars na enkele tussenstops even na de middag bij de finish in zaal De Potter in Schaijk. Daar gaf de voetspecialist een gratis voetencheck. Van deze service werd gretig gebruik gemaakt.Meer dan driehonderd deelnemers trokken die dag de stoute schoenen aan om de mooie natuur rond de Erfdijk, Hamelspoel, Keent, Reekse bossen, Nabbegat en de Maashorst te doorkruisen. Al met al een prima trainingstocht voor de wandelaars die over enkele weken in Apeldoorn of Nijmegen de vierdaagse tochten gaan lopen.
Ons Genoegen
De organisatie van wandelcomité Ons Genoegen uit Schaijk kan terugzien op een geslaagd wandelevenement. Volgend jaar vindt de tocht plaats op zondag 23 juni 2013. Op de website www.wandel-og.nl zijn nog diverse sfeerbeelden te zien, en er staat een uitgebreide agenda met wandelinformatie.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |















0 Reacties