REEK - In de laatste wedstrijd voor de winterstop deelde Achilles Reek zondag de punten met FC De Rakt. In deze uitwedstrijd voor de Reekse heren laten de voetballers rommelig spel zien, waarbij het Achilles maar moeilijk lukt de bal in de ploeg te houden. FC De Rakt krijgt in de eerste helft betere kansen, maar het blijft 0-0.
Na de rust heeft het Reekse elftal het betere van het spel. Na tien minuten zet Rob van der Wijst zichzelf vrij voor de keeper en opent hij de score: 0-1. In de 65ste minuut kom FC De Rakt op gelijke hoogte door slecht opletten van Achilles. In diezelfde minuut komen de mannen uit Reek echter weer op voorsprong door een mooie goal van Hans van der Doelen. Hij pegelt vanaf 30 meter de bal achter een aan de grond genagelde FC De Rakt-keeper. Na een overtreding in het strafschopgebied krijgt FC De Rakt een penalty, die wordt benut. Hiermee komt de eindscore van 2-2 op het bord.
Achilles probeert in de laatste fase van de wedstrijd de winst nog wel te pakken, maar de bal kan het net niet meer vinden.









0 Reacties