Thuis Ondernemend Reek Van Gerwen Adviesgroep verhuisd naar Reek

Van Gerwen Adviesgroep verhuisd naar Reek

E-mailadres

Harry en Manita van Gerwen voor hun nieuwe bedrijfspand in Reek.Bedrijf uit haar jasje gegroeid in Zeeland

REEK - De Van Gerwen Adviesgroep groeide in haar pand aan de Kerkstraat in Zeeland uit haar jasje en besloot daarom op zoek te gaan naar een nieuwe locatie. Die vond het bedrijf in het voormalige pand van Plot- & Reproservice aan de Heijtmorgen in Reek. “We kunnen onze klanten nu veel beter ontvangen”, vertellen eigenaren Harry en Manita van Gerwen.

“In ons kantoor in Zeeland konden we echt niet meer uit de voeten”, vertelt Manita. “We gebruikten de kantine als tweede spreekkamer, waardoor het personeel vaak moest wachten voor ze konden pauzeren. Door allerlei nieuwe regels en wetgevingen komt er steeds meer werk op ons af. Werk waarvoor we klanten veelal op ons kantoor moeten ontvangen. Op de nieuwe locatie hebben we meerdere ruimtes waar we met een klant kunnen overleggen zonder gestoord te worden. We kunnen zo iedereen bedienen. We zijn zelfs nog op zoek naar twee ervaren krachten ter versterking van ons team.”

'Vlakbij de kerk'
Harry en Manita waren al een tijdje op zoek naar een nieuw pand. Ze hadden geen specifieke voorkeur voor een bepaald dorp. “Zolang we maar in het gebied met het kengetal 0486 bleven. Dan kunnen we gewoon onze telefoonnummers houden. Gelukkig hebben we redelijk dichtbij huis iets gevonden. In Zeeland zaten we vlak bij de kerk, dat kunnen we nu in Reek nog steeds zeggen”, lacht Manita.

Kernactiviteiten
Door de jaren heen zijn de activiteiten van Van Gerwen Adviesgroep enigszins verschoven. “Toen ik in 1994 begon was het tien procent denkwerk en negentig procent tekenwerk”, legt Manita uit. “Tegenwoordig is het omgekeerd. Wij breiden steeds verder uit door de toenemende regelgeving. We hebben ook het tekenwerk verbreed, zo maken we steeds vaker ook bedrijfswoningen. Dat is een leuke afwisselende klus voor het personeel.”

Van Gerwen Adviesgroep spitst zich vooral toe op tekenprojecten, milieu- en bouwvergunningaanvragen, vluchtplannen en vuurlastberekeningen.

Het Zeelandse echtpaar is ontzettend blij met de locatie. “We kunnen nu veel meer mensen ontvangen”, benadrukt Harry, “en we hebben hier de mogelijkheid om door te groeien.” De officiële opening van het bedrijf laat nog even op zich wachten. Harry: “We willen eerst alles op orde hebben. In juli komt er waarschijnlijk familie over uit Amerika en die laten we het bedrijf dan officieel openen.”

Laatst aangepast ( maandag 25 januari 2010 17:12 )  

0 Reacties

Plaats een reactie


     
    (advertentie)
    Banner
    Banner
    Banner
    Banner
    ----

    Lees ook Arena Magazine

    (advertentie)
    Banner

    Selectie van de laatste tweets in, uit en over Landerd, Herpen en Ravenstein:

    Specials

     

    Ssssslangenprints

    De trend van de slangenprints van afgelopen zomer houdt ook het winterseizoen in een stevi...

     

    Winterse woontrends

    De verfijning en elegantie van de jaren vijftig zijn van grote invloed op nieuwe mode- en ...

     

    Arena-verslaggever Paul Verstegen na zestig dagen ‘down under’ weer thuis

    ‘Ik heb het gevoel dat ik niet alleen op reis was’ Arena-verslaggever Paul Verstegen ...

     

    Potroos: elegante beauty vol verhalen

    De koningin der bloemen wordt ze ook wel genoemd. De roos is voornamelijk bekend als snijb...

     

    Nieuwe Hyundai Santa Fe debuteert in New York

    Vanaf de zomer leverbaar in Nederland SCHAIJK/NEW YORK - Op de Autoshow van New York stel...

     

    De Dijk en 90's Night op Alempop

    ALEM - Het programma van de vijftiende editie van Alempop, dat plaatsvindt op vrijdag 1 en...

     

    Between

    Auteur: Jessica Warman Uitgever: Van Goor Pagina's: 352 ISBN: 978-90-4751-676-7 Op de ...

     

    Historisch misdaaddrama over lokale geschiedenis

    Film: De Bende van Oss S.E. Regisseur: André van Duren Duur: 108 minuten Genre: Misdaa...

     

    Onrechtmatige concurrentie

    Concurrentie is toegestaan en kan zelfs goed zijn voor de economie. Maar bedrijven zijn ni...

     

    PortaPuzzle

    Alhoewel legpuzzels al meer dan een eeuw bestaan, komen pas aan het eind van jaren tachtig...
    Advertentie

    Aanbevolen Links

    www.landerd.net
    Bedrijfsgegevens van Landerdse bedrijven en professionals.
    www.petersbouw.nl
    Vakbekwaam in alle bouwdisciplines
    www.debouwklus.nl
    Bouwklus? De Bouwklus!
    www.dienblad.nl
    Uitgaan in de regio.
    www.oss.nl
    Site van de Gemeente Oss
    www.landerd.nl
    Site van de gemeente Landerd
    www.uitleg.nl
    Bureau voor journalistiek en vormgeving