Thuis Ondernemend Ravenstein Overnachten in stijl bij De Keurvorst in Ravenstein

Overnachten in stijl bij De Keurvorst in Ravenstein

E-mailadres
Hotelkamers vernieuwd
RAVENSTEIN - Gelegen in het hart van het historische vestingstadje Ravenstein geldt Stadsherberg De Keurvorst sinds jaar en dag als een geliefde ontmoetingsplek en verblijfplaats. Niet alleen voor de inwoners van het stadje zelf, maar ook voor toeristen en zakenmensen. De 'Huiskamer van Ravenstein' is de ideale plek voor een drankje in het café of op het zonnige terras, maar je kunt er ook heerlijk dineren of overnachten in een van de tien sfeervol ingerichte hotelkamers.

De extra luxe kamer in De Keurvorst is ingericht met een gezellig zitgedeelte en een stijlvolle schouw.
De Keurvorst ligt op een fraaie locatie midden in Ravenstein, op de Markt. In het monumentale pand is al meer dan tweehonderdvijftig jaar een herberg gevestigd. Eigenaar Han van den Berg en zijn vrouw Marike Hammen namen De Keurvorst in 1999 over van zijn ouders, die de stadsherberg twintig jaar lang runden. De afgelopen  dertien jaar hebben Han en Marike de zaak stapsgewijs verbouwd en gemoderniseerd.  

Authentiek karakter
De Keurvorst breidde het aantal hotelkamers eind vorig jaar uit naar tien. Enkele van de kamers zijn bovendien volledig vernieuwd. Alle kamers beschikken nu over een eigen douche en toilet en zijn van alle gemakken voorzien, zoals onder meer een flatscreen-tv en wifi. De comfortabele hotelkamers hebben elk hun eigen authentieke karakter en ademen de sfeer die past bij de monumentale uitstraling van de historische stadsherberg. "We zijn erg blij met het eindresultaat", vertelt Han van den Berg. "We krijgen van onze gasten erg lovende reacties over de nieuwe kamers."  
Paradepaardje is zonder twijfel de extra luxe kamer, die is ingericht met een gezellig zitgedeelte en een stijlvolle schouw. "Deze kamer is bedoeld voor gasten die net iets extra’s verwachten van hun verblijf. Bruidsparen die in ons hotel logeren, vragen vaak om de luxe kamer, die wij voor die gelegenheid kunnen omtoveren tot een ware bruidssuite."

De Eetkamer
De Eetkamer van De Keurvorst  doet ’s avonds dienst als restaurant. De menukaart bevat diverse smakelijke gerechten. Han: “Het zijn geen luxe gerechten, maar gewoon goede, lekkere en toegankelijke gerechten voor een eerlijke prijs.”
Het café zorgt voor levendigheid. Hier komen Ravensteiners langs voor een biertje of biljartje en rusten zakelijke gasten uit na een dag hard werken. Ook toeristen voelen zich er snel thuis. Zij komen naar De Keurvorst voor de mooie bosrijke omgeving of een stadswandeling door het pittoreske centrum. Nijmegen en Oss liggen vlakbij en de Maas is in zomer en winter het bekijken waard.

Stadsherberg De Keurvorst is gevestigd aan Marktstraat 14 in Ravenstein. Bel voor meer informatie 0486-411371 of kijk op www.keurvorst.nl.
 

0 Reacties

Plaats een reactie

 
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
(advertentie)
Banner
Banner
Banner
Banner
----
(advertentie)
Banner

Selectie van de laatste tweets in, uit en over Landerd, Herpen en Ravenstein:

Specials

 

Sexy in dierenprint

De bikinimode dit jaar is te herkennen aan de felle kleuren. Ook zijn de bikini’s zonder...

 

Voorjaarswoonmodetrend Eurasian

Werelds wonenHet Verre Oosten is van grote invloed op het Westen, en andersom. Dit zien we...

 

Groene Reisgids Kreta

De serie Groene Gidsen van Michelin is een beproefde en betrouwbare reisgidsenreeks. Of je...

 

Bloeiende bollen zorgen voor exotische sfeer in de tuin

Tot voor kort was een tuin, balkon of terras vol lelies, gladiolen of dahlia’s alleen we...

 

De onweerstaanbare charme van een oldtimer - Deel 4

Voor sommigen is het een uit de hand gelopen hobby, voor anderen hun lust en leven. Hoe ...

 

Wolfert Brederode International Quartet concerteert in De Kersouwe

Jazz op zaterdag 15 juniHEESWIJK - Het Wolfert Brederode International Quartet verzorgt op...

 

De opkomst van Nyphron

Het is oorlog in Melengar. Nu de ware Erfgenaam van het land is verdwenen en een valse kon...

 

Avontuurlijke familiefilm in bijzondere setting

De oude koning van Katoren is stervende en vertelt aan zijn vriend en kamerheer Gervaas da...

 

Gedwongen ontslagen: hoe het níet moet!

Alvorens werknemers te mogen ontslaan, zult u eerst toestemming aan het UWV WERK-bedrijf (...

 

PortaPuzzle

Alhoewel legpuzzels al meer dan een eeuw bestaan, komen pas aan het eind van jaren tachtig...
Advertentie

Aanbevolen Links


www.vtu-telecom.nl
De grootste mobiel telecom specialist.
www.landerd.net
Bedrijfsgegevens van Landerdse bedrijven en professionals.
www.petersbouw.nl
Vakbekwaam in alle bouwdisciplines
www.debouwklus.nl
Bouwklus? De Bouwklus!
www.dienblad.nl
Uitgaan in de regio.
www.oss.nl
Site van de Gemeente Oss
www.landerd.nl
Site van de gemeente Landerd
www.uitleg.nl
Bureau voor journalistiek en vormgeving