Thuis Nieuws Schaijk Voetbalplaatjes sparen van DAW en Achilles bij Albert Heijn Schaijk

Voetbalplaatjes sparen van DAW en Achilles bij Albert Heijn Schaijk

E-mailadres

Het DAW-verzamelalbum.Actie start maandag 23 januari

SCHAIJK - Albert Heijn Schaijk start maandag 23 januari met een bijzondere voetbalplaatjesspaaractie. Deze keer draait het niet om het verzamelen van zoveel mogelijk afbeeldingen van sterren uit de eredivisie, maar om plaatjes van spelers van de lokale voetbalverenigingen DAW Schaijk en Achilles Reek. Alle leden van de Reekse vereniging en alle jeugdleden van de Schaijkse voetbaltrots ontvangen van Albert Heijn gratis een fraai verzamelalbum om de plaatjes in te plakken.

Klanten van Albert Heijn kunnen vanaf 23 januari acht weken lang sparen voor de voetbalplaatjes van de lokale voetbalhelden. Van DAW zijn individuele portretten beschikbaar van alle jeugdvoetballers en de spelers van het eerste heren- en damesseniorenteam. Daarnaast kan men sparen voor een aantal teamfoto's van de Schaijkse senioren. In totaal zijn er maar liefst 592 verschillende DAW-voetbalplaatjes.

Van Achilles Reek, dat dit jaar het honderdjarig bestaan viert, komen plaatjes in omloop van elk jeugd- en seniorenlid. Verder zijn er ook van de Reekse club teamfotoplaatjes te sparen. In totaal zijn er 244-Achillesplaatjes te verzamelen. Sparen voor voetbalplaatjes van Achilles kan overigens ook bij de C1000-supermarkt in Zeeland.

Lokale betrokkenheid
"Als Albert Heijn vinden we het belangrijk om betrokken te zijn bij de lokale gemeenschap. We dragen daarom graag een steentje bij in Schaijk en Reek", zegt ondernemer Huub Christiaens van de AH-supermarkt in Schaijk. "Dit doen we door het sponsoren van een aantal jeugdteams van DAW en Achilles Reek en het DAW-jeugdkamp, maar ook door het schenken van de verzamelalbums aan de leden van Achilles en de jeugdleden van DAW. Zij ontvangen de albums via hun vereniging."

Huub Christiaens van Albert Heijn Schaijk.

'Unieke actie'
Christiaens verwacht dat er de komende weken een enorme verzamelwoede ontstaat in Schaijk en Reek. "Dit is een unieke actie. Van ieder jeugdlid van DAW en Achilles komt namelijk een plaatje in omloop. Het mooie is dat iedereen in het album elkaar kent en herkent. Daardoor zal het voor de spelers een blijvende herinnering zijn aan de sportieve prestaties bij hun club."

Sparen voor plaatjesHet Achilles-verzamelalbum.
Klanten van Albert Heijn krijgen bij besteding van iedere vijftien euro aan boodschappen een zakje voetbalplaatjes van DAW (7 stuks per zakje) of Achilles Reek (3 plaatjes per zakje) cadeau. Daarnaast zijn er wekelijks enkele speciale actie-artikelen waarbij men ook een zakje voetbalplaatjes ontvangt. De betreffende actieproducten zijn iedere week terug te vinden in de advertentie van Albert Heijn in Arena.

Mensen die geen lid zijn van DAW of Achilles, maar toch graag een verzamelalbum willen, kunnen dit voor €4,95 kopen in de supermarkt. Tegen het einde van de actieperiode vindt ook een voetbalplaatjesruilmiddag plaats.

 

0 Reacties

Plaats een reactie


     
    (advertentie)
    Banner
    Banner
    Banner
    Banner
    ----

    Lees ook Arena Magazine

    (advertentie)
    Banner

    Selectie van de laatste tweets in, uit en over Landerd, Herpen en Ravenstein:

    Specials

     

    Ssssslangenprints

    De trend van de slangenprints van afgelopen zomer houdt ook het winterseizoen in een stevi...

     

    Winterse woontrends

    De verfijning en elegantie van de jaren vijftig zijn van grote invloed op nieuwe mode- en ...

     

    Arena-verslaggever Paul Verstegen na zestig dagen ‘down under’ weer thuis

    ‘Ik heb het gevoel dat ik niet alleen op reis was’ Arena-verslaggever Paul Verstegen ...

     

    Potroos: elegante beauty vol verhalen

    De koningin der bloemen wordt ze ook wel genoemd. De roos is voornamelijk bekend als snijb...

     

    Nieuwe Hyundai Santa Fe debuteert in New York

    Vanaf de zomer leverbaar in Nederland SCHAIJK/NEW YORK - Op de Autoshow van New York stel...

     

    De Dijk en 90's Night op Alempop

    ALEM - Het programma van de vijftiende editie van Alempop, dat plaatsvindt op vrijdag 1 en...

     

    Between

    Auteur: Jessica Warman Uitgever: Van Goor Pagina's: 352 ISBN: 978-90-4751-676-7 Op de ...

     

    Historisch misdaaddrama over lokale geschiedenis

    Film: De Bende van Oss S.E. Regisseur: André van Duren Duur: 108 minuten Genre: Misdaa...

     

    Onrechtmatige concurrentie

    Concurrentie is toegestaan en kan zelfs goed zijn voor de economie. Maar bedrijven zijn ni...

     

    PortaPuzzle

    Alhoewel legpuzzels al meer dan een eeuw bestaan, komen pas aan het eind van jaren tachtig...
    Advertentie

    Aanbevolen Links

    www.landerd.net
    Bedrijfsgegevens van Landerdse bedrijven en professionals.
    www.petersbouw.nl
    Vakbekwaam in alle bouwdisciplines
    www.debouwklus.nl
    Bouwklus? De Bouwklus!
    www.dienblad.nl
    Uitgaan in de regio.
    www.oss.nl
    Site van de Gemeente Oss
    www.landerd.nl
    Site van de gemeente Landerd
    www.uitleg.nl
    Bureau voor journalistiek en vormgeving