Thuis Nieuws Carnaval Scouting- en Jeugdcarnavalsbal in De Piramide Schaijk

Scouting- en Jeugdcarnavalsbal in De Piramide Schaijk

E-mailadres
MOESLAND - Stichting Jeugdcarnaval en Scouting Schaijk houden vrijdag 17 februari een carnavalsbal voor de Moeslandse jeugd in De Piramide. Kinderen uit groep 2 tot en met 6 zijn welkom van 18.30 tot 19.45 uur, kinderen uit groep 7 tot en met de tweede klas (15 jaar) van 20 tot 21.30 uur. Entree is gratis en er wordt alleen frisdrank geschonken.

Al enkele jaren openen Scouting Schaijk en Jeugdcarnaval de carnaval voor de jeugd met een carnavalsbal. Jenny Kouwenberg van Jeugdcarnaval: “Het is ieder jaar een enorm succes. De opkomst is groot en het is altijd beregezellig.”
Vorig jaar werd het carnavalsbal gehouden in de discotheek aan de Rijksweg. Jenny: "Het is helaas niet gelukt om het carnavalsbal weer op dezelfde locatie te houden. Dus zijn we op zoek gegaan naar een andere locatie. Dit is De Piramide geworden. Een aantal jaar geleden hebben we de carnaval ook geopend in De Piramide en dit was één groot feest."


Jeugdbouwersbal

Kevin Hermens van Scouting: “Het thema van dit jaar is Jungle. Tijdens de avond worden er prijzen uitgereikt aan de kinderen, die het leukste, grappigste of beste verkleed zijn.”
Het carnavalsbal is in twee delen gesplitst. Het begin van de avond is alleen voor kinderen uit groep 2 tot en met 6. Ouders kunnen hun kinderen om 18.30 uur komen brengen. Kevin: “We willen niet dat de allerkleinsten door grotere kinderen onder de voet worden gelopen. Bovendien kunnen we op deze manier garanderen dat er geen kinderen naar buiten glippen. Kinderen van de eerste groep mogen alleen naar buiten als ze door hun ouders worden opgehaald. Dit kan om 19.45 uur. Het verzoek aan ouders om een telefoonnummer aan hun kind mee te geven. Want ouders mogen niet blijven. Oudere kinderen mogen wel eerder naar huis. Maar eenmaal naar buiten betekent buiten blijven.”

Geen alcohol
Vanaf 20 uur is de oudere jeugd van groep 7 tot en met klas twee (15 jaar) aan de beurt. “De kleintjes zijn dan weg, dus ze kunnen helemaal los”, vertelt Jenny. “Het voordeel van twee groepen is dat we de muziek aan kunnen passen aan de doelgroep. We zorgen voor een goede DJ, dus succes is gegarandeerd.”
Tijdens het carnavalsbal wordt alleen frisdrank geschonken. Natuurlijk is er ook snoep en chips te koop. Kevin: “Alcohol hoort niet thuis op een carnavalsbal voor de jeugd. Het is de bedoeling dat ze uit hun dak gaan van de muziek en niet van de drank.” Om 21.30 uur gaan de lampen aan en de muziek uit.

 

0 Reacties

Plaats een reactie


     
    (advertentie)
    Banner
    Banner
    Banner
    Banner
    ----

    Lees ook Arena Magazine

    (advertentie)
    Banner

    Selectie van de laatste tweets in, uit en over Landerd, Herpen en Ravenstein:

    Specials

     

    Ssssslangenprints

    De trend van de slangenprints van afgelopen zomer houdt ook het winterseizoen in een stevi...

     

    Winterse woontrends

    De verfijning en elegantie van de jaren vijftig zijn van grote invloed op nieuwe mode- en ...

     

    Arena-verslaggever Paul Verstegen na zestig dagen ‘down under’ weer thuis

    ‘Ik heb het gevoel dat ik niet alleen op reis was’ Arena-verslaggever Paul Verstegen ...

     

    Potroos: elegante beauty vol verhalen

    De koningin der bloemen wordt ze ook wel genoemd. De roos is voornamelijk bekend als snijb...

     

    Nieuwe Hyundai Santa Fe debuteert in New York

    Vanaf de zomer leverbaar in Nederland SCHAIJK/NEW YORK - Op de Autoshow van New York stel...

     

    De Dijk en 90's Night op Alempop

    ALEM - Het programma van de vijftiende editie van Alempop, dat plaatsvindt op vrijdag 1 en...

     

    Between

    Auteur: Jessica Warman Uitgever: Van Goor Pagina's: 352 ISBN: 978-90-4751-676-7 Op de ...

     

    Historisch misdaaddrama over lokale geschiedenis

    Film: De Bende van Oss S.E. Regisseur: André van Duren Duur: 108 minuten Genre: Misdaa...

     

    Sleetje rijden

    Rare titel terwijl de lente al begonnen is. Ik wil het echter niet hebben over sneeuwpret,...

     

    PortaPuzzle

    Alhoewel legpuzzels al meer dan een eeuw bestaan, komen pas aan het eind van jaren tachtig...
    Advertentie

    Aanbevolen Links

    www.landerd.net
    Bedrijfsgegevens van Landerdse bedrijven en professionals.
    www.petersbouw.nl
    Vakbekwaam in alle bouwdisciplines
    www.debouwklus.nl
    Bouwklus? De Bouwklus!
    www.dienblad.nl
    Uitgaan in de regio.
    www.oss.nl
    Site van de Gemeente Oss
    www.landerd.nl
    Site van de gemeente Landerd
    www.uitleg.nl
    Bureau voor journalistiek en vormgeving